Model Number: T0513698 - UPC : 020418262937
Get special pricing! Apply for a business account today.
Apply Now
Shipping calculated at checkout.
29% off
Shipping Policy
Features
  • Do not use for overhead lifting
Description
Unit: EA
UPC: 020418262937
Model Number: T0513698
Additional Information
  • Finish: Chrome Yellow/Zinc
  • Grade: 70
  • Inside Link Length: 1.36 in
  • Inside Link Width: 0.57 in
  • Length: 20
  • Links per Foot: 8.8
  • Material: Steel
  • Material Diameter: 0.4 in