Model Number: ORHL500W03 - UPC : 054732824496
PowerZone ORHL500W03 Work Light, 1-Lamp, Halogen Lamp, 8000 Lumens, Yellow
Get special pricing! Apply for a business account today.
Apply Now
Shipping calculated at checkout.
Sold out
20% off
Shipping Policy
Features
  • Super-bright 500 W
  • Rugged metal housing
  • Shatter-resistant tempered glass lens
Description
Unit: EA
UPC: 054732824496
Model Number: ORHL500W03
Additional Information
  • Color: Yellow
  • Cord Size: 18/3 SJTW
  • Height: 14.0 in
  • Includes: (1) Spare Bulb
  • Lamp Type: Halogen
  • Length: 27.56 in